£0.00(0 items )

No products in the cart.

+1 (800) 456 37 96

Welcome to Blog

lip 05, 2016 admin 0 comments
Konkurs Liderzy IT 2016

Już po raz trzeci, firmy technologiczne przystąpią do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT 2016. Konkurs będzie zwieńczeniem dokonań całej branży informatycznej w bieżącym

Read More
lip 05, 2016 admin 0 comments
Mobilna Reklama Wideo

Amerykańscy marketerzy co roku wydają więcej na mobilną reklamę wideo. Szacuje się, że w tym roku będzie to wzrost rzędu 47 proc. Jednak im więcej takich reklam publikują

Read More
kw. 04, 2016 admin 0 comments
Wykorzystanie Digital Signage

Digital signage to forma promocji OOH, która bardzo dynamicznie się rozwija. W tym kontekście najczęściej mówimy o wyświetlaczach, które prezentują informacje, reklamy i inne wiadomości. Ale myli się ten, kto sądzi, że digital signage to tylko ekrany wystawione w witrynie sklepu, w nieskończoność odtwarzające ten sam materiał.

Read More
kw. 03, 2016 admin 0 comments
O backupie bez tajemnic

Najprostsza strategia tworzenia kopii zapasowych to taka, która nie wymaga od użytkownika myślenia. Czy na pewno? Bezobsługowość procesu to istotny warunek, ale nie jedyny.

Read More
cze 12, 2015 admin 0 comments
Znamy Liderów IT 2015!

10 czerwca na Stadionie Narodowym, podczas uroczystej Gali IT Future Awards, poznaliśmy zwycięzców konkursu Liderzy IT 2015 w 16 kategoriach.

Read More
kw. 20, 2015 admin 0 comments
Serwerownia vs. Centrum Danych

Wiele osób nie wie do końca, jaka jest różnica pomiędzy określeniem „serwerownia” a „centrum danych”, przez co często ostrożnie nazywają wszystko serwerownią lub obydwa określenia stosują naprzemiennie. Różnica jest i to w pewnych przypadkach znacząca, aby ją jednak zrozumieć należy dokładniej zgłębić tę tematykę.

Read More
lut 05, 2015 admin 0 comments
Trendy i priorytety w 2015

Bezpieczeństwo, cloud, mobilność i internet rzeczy – to trendy, które będą miały największy wpływ na rozwój polskich firm w 2015 roku. Zdaniem Leszka Hołdy, prezesa Integrated Solutions, największe zainteresowanie biznesu skoncentruje się jednak na kwestiach bezpieczeństwa i walce z cyberprzestępczością.

Read More
lis 07, 2014 admin 0 comments
Nowa rola Dyrektorów IT

Badanie IDC przeprowadzone na zlecenie firm Oracle oraz Intel wskazuje, że dyrektorzy IT – korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych i swojej wyjątkowej pozycji zajmowanej w przedsiębiorstwie, mogą radykalnie zmienić rolę sprawowaną w swojej organizacji: z usługowej do roli najważniejszego stymulatora biznesu.  

Read More
paź 14, 2014 admin 0 comments
World Quality Report 2014

Raport World Quality Report 2014 pokazuje, że przedsiębiorstwa przeznaczają większość budżetu IT na rozwój nowego oprogramowania, ponieważ priorytetem dla dyrektorów ds. informatyki jest transformacja, a nie utrzymanie IT[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text animation=”none”] Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam dapibus, ligula ac commodo finibus, arcu lectus tempus est, vel lacinia nunc mi vitae tortor. Aliquam […]

Read More
sie 12, 2014 admin 1 comment
Wpis numer 1

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie!

Read More